KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506006
nr 750 6006
Beda Löberg
(1895-1974), Sverige
Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Kustmotiv, signerad, a tergo daterad, -1954, pannå: 64x50
Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 26 mars 2012
kl 19:47:31
800 kr
350 kr
450 kr
600 kr
1.400 kr
2.000 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.300 kr
26 mar
Beda Löberg
Läs mer om Beda Löberg